butik swiateczny 24/11/2011 Image Banner 160 x 360
excalibur.jpg
autocomfort.jpg
astrum.jpg
Fleet Derby 2012 - relacja
data artykułu: 2012-04-26
Ponad 100 samochodów w jazdach testowych, niemal 1000 odwiedzających, liczne ekspozycje i wystawcy flotowi, odcinek rajdu Barbórka w rękach fleet managerów, wybór najlepszych samochodów flotowych roku oraz produktów i usług flotowych roku, premiery i pokazy.

 

To tylko zarys tego, co działo się w ramach bezprecedensowego święta flotowego – FLEET DERBY. Całe wydarzenie odbywało się w dniach 18-19 kwietnia br. na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - usytuowanym na terenie 138-hektarowej enklawy zieleni w sercu Warszawy, miejscu przesiąkniętym duchem rywalizacji i wielkich emocji.

Fleet Derby to połączenie testu samochodowego, plebiscytu produktów i usług flotowych, a także targi ze stoiskami wystawców, pokazy, premiery samochodowe i nowości flotowe. Organizatorem eventu jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings.

 

FLEET DERBY - FLOTOWY TEST SAMOCHODOWY (18.04.2012)

 

18 kwietnia przy Torze Służewiec odbył się flotowy test samochodowy Fleet Derby, do którego koncerny samochodowe zgłosiły ponad 100 samochodów flotowych. Wszystkie auta przyporządkowano do 16 kategorii samochodowych zatwierdzonych przez partnera testu - Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Testy samochodowe odbyły się na specjalnie przygotowanej przez Mariusza Stuszewskiego, wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Motorowego trasie przy Torze Służewiec, na której zostały ustawione miarodajne próby dla samochodów osobowych, pozwalające w bezpiecznych warunkach sprawdzić jak najwięcej parametrów samochodów. Były próby hamowania, przyspieszania, zwrotności, dynamiki i wiele innych. Samochody reprezentujące segmenty premium miały przewidziane trzy trasy po mieście. Pojazdom dostawczym wytyczono osobne próby, badające głównie zwrotność i hamowanie. Wszystkie samochody zostały przetestowane przez 60 osobowe eksperckie jury, w skład którego wchodzili członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, czyli instytucji, która ma największy potencjał zakupowy, jeżeli chodzi o samochody flotowe, wyselekcjonowani fleet managerowie, a także niezależni specjaliści, eksperci i dziennikarze motoryzacyjni. Wszyscy zwycięzcy testu samochodowego w poszczególnych kategoriach zostali wyróżnieni statuetkami Fleet Derby na gali rozdania nagród w dniu 19 kwietnia br. w hotelu InterContinental. Lista zwycięzców poniżej.

 

FLEET DERBY – OTWARTY DZIEŃ DLA BIZNESU FLOTOWEGO (19.04.2012)

 

19 kwietnia na olbrzymim terenie Toru Służewiec odbył się dzień otwarty dla całego flotowego biznesu, podczas którego można było odwiedzić stoiska wystawiennicze wszystkich partnerów Fleet Derby, zagłosować na najlepszy produkt i usługę flotową oraz Motoryzacyjną Markę Flotową, a także wziąć udział w testach samochodowych, w pokazach oraz w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Większość z samochodów biorących udział w teście, a także nowe modele zostały zademonstrowane na głównym parkingu oraz przed Trybuną Honorową. Goście mogli przetestować samochody, zarówno te flotowe, i nie tylko, na zaplanowanym przy współudziale instruktorów PSM, profesjonalnym torze. Tam też odbyły się pokazy majora Arkadiusza Kupsa, dotyczące bezpieczeństwa osobistego. Przed trybuną można było podziwiać: wyjątkowy autobus PZU, szkoleniową ciężarówkę Inter Carsu, wóz Inspekcji Transportu Drogowego, ekspozycję samochodów szkoleniowych Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, premierowy pokaz Peugeota 208, specjalnie sprowadzony na Fleet Derby samochód BP – AUDI A8 z dwoma niezależnymi układami paliwowymi. Tam też serię pokazów dotyczących ratownictwa medycznego miał dr Adam M. Pietrzak, a służył do tego prawdziwy wrak. To nie koniec atrakcji. Po raz pierwszy w Polsce odbył się także pokaz w symulatorze dachowania z dwuletnim Szymonem w roli głównej. Z racji miejsca oraz jego historii - o koniach wyścigowych opowiedział sędzia Jarosław Koch.

Główna część ekspozycyjna odbywała się we wnętrzach Trybuny – stoiska wystawców, atrakcyjne konkursy, piękne hostessy i zadowoleni goście. Jedynym problemem, jaki mieli, był wybór: rozmawiać, oglądać, brać udział w konkursach, w pokazach czy może odbywać jazdy testowe. Trudny wybór.

Wieczorem natomiast, w warszawskim hotelu InterContinental odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone wyróżnienia w teście samochodowym oraz w plebiscycie na najbardziej popularne produkty i usługi flotowe. [pisaliśmy o tym parę dni temu-przyp red.]
 

Źródło: Fleet
 

Galeria:
 • galeria_plik_417
 • galeria_plik_418
 • galeria_plik_419
 • galeria_plik_420
 • galeria_plik_421
 • galeria_plik_422
 • galeria_plik_423
 • galeria_plik_424
 • galeria_plik_425
 • galeria_plik_426
 • galeria_plik_427
 • galeria_plik_428
 • galeria_plik_429
Komentarze:
Brak Komentarzy do artykułu.
Treść komentarza:
facebook
twitter
youtube
nasza klasa
Strona główna
PIT Stop
Tankownia
Transport dla Ciebie
Wymień punkty na nagrody
Centrum prasowe
O nas
Kontakt
Copyright by Tankuj.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2011
|
Regulamin
|
Polityka prywatności
|
tankuj.pl
Partnerzy:
rabbit studio
defensywni kierowcy
astrum